Procter & Gamble Process Manager / Project Manager - Budapest_Csömör/Hungary in Budapest, Hungary

A MUNKAKÖR:

Az iparág vezető technológiájának felhasználásával, modern vezetési irányelvek és munkafolyamatok alkalmazásával biztonságosan termelünk kiváló mínőségű termékeket a fogyasztói igények teljes skálájának kielégítésére.

Ahol szükséges egyedi, szabadalmazott technológiákat fejlesztünk ki, vagy egyszerűen újraalkalmazzuk azt, ami már bizonyított az üzleti követelményeknek megfelelően.

Mérnökeink feladata a világhírű fogyasztói cikkeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése.

FŐBB FELADATOK:

· Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása · A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése · Folyamatos kapcsolattartás a gyár más támogató részlegeivel · Új gyártósorok üzembehelyezésének technológiai irányítása, segítése · A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítási- és a kitűzött termelési eredmények elérésének támogatása · Pozícióink kiemelkedő lehetőséget kínálnak a sikeres pályázó számára szakmai fejlődésre és vezetői képességek fejlesztésére.

AMIT VÁRUNK:

· Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, vegyészmérnök, környezetmérnök, biomérnök, műszaki menedzser) · Friss diploma vagy 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat · Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban · Erős vezetői és együttműködési készség · Jó problémamegoldó képesség, analitikai gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

· Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve · Inspiráló munkakörnyezet · Piaci átlag feletti bérezési és juttatási csomag · Egyéni szakmai fejlődési program, hazai és külföldi tréningekkel · Mentor program és hosszú távú karriertervezés hazai és nemzetközi lehetőségekkel

Job: Manufacturing

Title: Process Manager / Project Manager - Budapest_Csömör/Hungary

Location: HU-Budapest-Csomor